NEMOKAMAS SIUNTIMAS NUO 70 EUR

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Gua Sha veido masažuoklis iš rausvo kvarco 

HOLIDERMIE

Naudokite rožinį kvarcą Gua Sha, kad pakeltumėte ir palygintumėte veido kontūrą. Norint pasiekti geriausią odos stangrinimo efektą, prieš naudojimą laikykite šaldytuve.

Apdovanojimas: "Marie Claire" grožio apdovanojimas 2021.

36.00€

Aprašymas

Apdovanojimas: "Marie Claire" grožio apdovanojimas 2021.

"Holidermie", bendradarbiaudama su jogos mokytojais, sporto treneriais ir kosmetologais, sukūrė unikalias veido masažo rekomendacijas ir siūlo paprastų bei veiksmingų veido mankštos pratimų derinį, integruojant jogos kvėpavimo ir sąmoningumo technikas; tai padeda išsaugoti ir sustiprinti jaunatvišką veido išvaizdą.

Naudokite rožinį kvarcą Gua Sha, kad pakeltumėte ir palygintumėte veido kontūrą. Norint pasiekti geriausią odos stangrinimo efektą, prieš naudojimą laikykite šaldytuve.

"Holidermie" savo Gua Sha pasirinko rožinį kvarcą. Dar Senovės Egipte šis akmuo buvo žinomas dėl savo fizinių gydomųjų savybių ir buvo naudojamas jaunatviškai odai palaikyti. Rožinio kvarco pudra ir šiandien naudojama kaukėse nuo raukšlių. Litoterapijoje rožinis kvarcas simbolizuoja meilę ir yra sujungtas su ketvirtąja čakra – širdies čakra. Tai simbolizuoja vidinę ramybę.

"Holidermie" Gua Sha  iš rausvo kvarco akmens yra trapus, patariame su juo elgtis atsargiai ir laikyti maišelyje.

Naudojimo instrukcija

Specialiai sukurta rožinio kvarco Gua Sha linija iš naujo apibrėžia veido kontūrus (braukiant masažuokliu nuo smakro link smilkinio, palei apatinį žandikaulį) ir lygina antakių raumenis (braukiant masažuokliu nuo vidinės antakio dalies smilkinio link).

Naudokite ant švarios odos arba kartu su Holidermie odos priežiūros produktais, tokiais kaip serumas, kremas, veido aliejus arba veido kaukė, kad pagerintumėte įsisavinimą į odą.

Po kiekvieno naudojimo Gua Sha masažuoklį nuplaukite su muilu, nuskalaukite vandeniu ir nuvalykite sausa šluoste. Laikykite maišelyje.


 

Sudėtis

100% rožinis kvarco akmuo

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.