NEMOKAMAS SIUNTIMAS NUO 70 EUR.

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Įsigykite dovanų kuponą

Palepink savo artimiausią žmogų

Įrašykite norimą dovanų čekio sumą *
Pridėkite sveikinimo tekstą
Norite siųsti dovanų čekį gavėjui?

Naudojimo taisyklės

1.    Elektroninį dovanų kuponą galite įsigyti internetinėje parduotuvėje www.sloww.lt (toliau – Dovanų kuponas).
2.    Informacija apie Dovanų kuponą teikiama internetinėje parduotuvėje www.sloww.lt, telefonu  +370 61490980  arba el. paštu info@sloww.lt darbo laiku: I -V 9:00 18.00. 
3.    Dovanų kuponas negali būti grąžinamas, pratęsiamas, keičiamas į naują (pametus ar kitaip praradus) arba į grynuosius pinigus.
4.    Dovanų kuponais negalima įsigyti kitų Dovanų kuponų. 
5.    Dovanų kuponas galioja vieną kartą. Apsipirkti su galiojančiu Dovanų kuponu galite, pateikę jį internetinėje parduotuvėje www.sloww.lt, norėdami atsiskaityti už prekes. 
6.    Dovanų kuponas galioja 3 mėn. nuo jo įsigijimo datos. Galiojimo data yra nurodyta Dovanų kupone. Pasibaigus Dovanų kupono galiojimui, jis automatiškai blokuojamas, negrąžinant jo vertės grynaisiais pinigais.
7.    Dovanų kuponas yra vienkartinis. Vieną kartą panaudojus perkant prekes internetinėje parduotuvėje www.sloww.lt, jis tampa negaliojančiu.
8.    Jeigu prekės kaina didesnė negu Dovanų kupone esanti pinigų suma, trūkstamą dalį galite primokėti Pirkimo pardavimo taisyklėse numatytais atsiskaitymo už prekes būdais. Išsirinkus prekę už mažesnę sumą, likutis negrąžinamas. 
9.    Įsigyjant Dovanų kuponą sąskaita faktūra neišrašoma.
10.    Atsiskaitant už prekes Dovanų kuponu internetinėje parduotuvėje www.sloww.lt galima įsigyti ir prekes, kurioms jų įsigijimo metu taikomos nuolaidos.
11.    Dovanų kuponą klastoti, atgaminti ar panaudoti bei įsigyti bet kokiu neteisėtu būdu griežtai draudžiama.
12.    Asmenys, neteisėtai naudojantys Dovanų kuponus, gali būti patraukti atsakomybėn. 

2.    BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

1.    Pirkėjas, įsigydamas Dovanų kuponą, patvirtina, jog susipažino ir sutinka su Dovanų kupono įsigijimo ir naudojimo taisyklėmis, pateiktomis internetinėje parduotuvėje www.sloww.lt.
2.    MB Go slow pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti Dovanų kupono naudojimo taisykles ir tokie pasikeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo.

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.