NEMOKAMAS SIUNTIMAS VISĄ BIRŽELIO MĖN.

Jūsų prekių krepšelis tuščias

D3-Max Purškiamas vitaminas, 30 ml

ONE NUTRITION

Saulės šviesos pliūpsnis: augalinės kilmės didelės koncentracijos vitaminas D imuninės sistemos, kaulų sveikatos ir normalios raumenų veiklos palaikymui.

16.99€

Aprašymas

Dėl besikeičiančios mitybos ir vis labiau įtempto gyvenimo būdo kiekvienas turėtų pasirūpinti, kad visus metus palaikytų sveiką vitamino D kiekį. Greitai ir veiksmingai absorbuojasi tiesiai po liežuviu, todėl yra patogi alternatyva tabletėms ir kapsulėms.

Vitaminas D prisideda prie imuniteto stiprinimo, nes padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą ir raumenų funkciją. Taip pat padeda palaikyti sveikus kaulus ir dantis, nes padeda pasisavinti kalcį.

Saulės šviesos pliūpsnis: augalinės kilmės, didelės koncentracijos vitaminas D imuninės sistemos, kaulų sveikatos ir normalios raumenų veiklos palaikymui.

• Palaiko imunitetą ir kaulų sveikatą
• Tinka veganams, 3000 IU / 75 ug mišinys
• Kiekviename išpurkšime – sureguliuota 500 IU dozė, tinkama suaugusiems ir vaikams

Unikalaus kerpių ekstrakto pagrindu sukurtas D3-Max yra vienas iš nedaugelio šio kasdieniam vartojimui skirto nepakeičiamo vitamino pasirinkimų, tinkamų veganams. Saulės šviesos vitaminu pramintą vitaminą D3 oda gamina veikiama saulės šviesos. Dėl to šis vitaminas ypač svarbus šiaurinėse platumose, kur saulės šviesos mažiau ir ji ne tokia stipri. One Nutrition D3-Max yra paprastas ir gardus būdas papildyti vitamino D3 kiekį savo organizme. 30 ml purškalas.

*Vitaminas D padeda palaikyti normalią imuninės sistemos veiklą, kaulų sveikatą ir raumenų veiklą.
*6 išpurškimuose yra 3000 IU vitamino D3.

Naudojimo instrukcija

Suaugusieji: nuo 1 iki 6 (ne daugiau) išpurškimų per dieną 

11-17 metų amžiaus: nuo 1 iki 6 (ne daugiau) išpurškimų per dieną 

4-10 metų: 1-2 (ne daugiau kaip) purškimai per dieną.

Sudėtis

Veganiškas kerpių ekstraktas, vitaminas D3 / natūralus apelsinų skonis

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.