NEMOKAMAS SIUNTIMAS NUO 70 EUR

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Dovanų rinkinys geresniam miegui prabangioje MAULI dovanų dėžutėje

MAULI RITUALS

Šiame dovanų rinkinyje jūsų lauks MAULI rituals prekės ženklo pagalvės dulksna ir raminantis odos balzamas, kurie padės sukurti raminantį vakaro ritualą prieš miegą.

 

88.95€

Aprašymas

Pagalvės dulksna SLEEP DHARMA PILLOW MIST, 50 ml

„Dharma“ yra kosmoso dėsnis ir menas gyventi gerai, kurių gyvybiškai svarbus komponentas yra poilsis. Visi iš patirties žinome, kad miego trūkumas slopina mūsų gebėjimą išnaudoti brangias dienas. Gerai išsimiegokite patogioje lovoje ir leiskite savo svajonėms nugabenti jus į bet kurią pasaulio vietą su šia pagalvės dulksna.

Raminantis odos balzamas MAULI SLEEP DHARMA CALM BALM, 20 g

Reti ashwaganda, brahmi ir ramunėlių adaptogenai derinami su šventa skaidrinančiojo šalavijo, pakylėjančios bergamotės ir žeminančio jazmino trijule, kad paskatintų švelnų atokvėpį nuo šiuolaikinio gyvenimo streso. Laikykite šią ištikimą atramą po ranka, kad pagilintumėte kasdienę jogos ir meditacijos praktiką, prie stalo, kad sumažintumėte nuovargį ir šalia lovos, kad atpalaiduotumėte pernelyg aktyvų protą prieš miegą.

Geriausių adaptogenų ir gydomųjų aliejų mišinys, sukurtas nuraminti nervų sistemą ir subalansuoti cirkadinį ritmą.

 

Naudojimo instrukcija

Pagalvės dulksna SLEEP DHARMA PILLOW MIST, 50 ml

Papurkškite dulksnos virš savo pagalvės ir švelniai pasinerkite į terapinių eterinių aliejų aromatus, kad sukeltumėte gilią, harmoningą sapno būseną. Pabudę iš tylios atkuriamosios nakties jauskitės žvalūs ir pasiruošę atsiverti galimybių dienai.

Raminantis odos balzamas MAULI SLEEP DHARMA CALM BALM, 20 g

Sustokite, atitraukite dėmesį ir susigrąžinkite ramybę. Prieš įkvėpdami, iškvėpdami ir paleisdami, įmasažuokite nedidelį balzamo kiekį tarp delnų, ant riešų, krūtinės, kaklo ir ausų nugarės pusės. Pastebėkite, kad įtampa, proto triukšmas ir smegenų rūkas ištirpsta, kai susikoncentruojate ir atsipalaiduojate.

Sudėtis

Pagalvės dulksna SLEEP DHARMA PILLOW MIST, 50 ml

Aqua, Polyglyceryl-4 laurate/sebacate, Poly-glyceryl-6 caprylate/caprate, natural alcohol, Bergamot Fruit Oil (citrus aurantium bergamia peel oil) Bergamot Fruit Oil, (lavandula angustifolia) Lavender, (anthemis nobis flower oil), chamomile, (salvia sclarea oil) Clary Sage, (pelargonium graveolens flower oil) Rose Geranium, (Vetivera Zizanoides Root Oil) Vetiver, (majorana flower oil) Margarom, True Lavender (lavendulan hybrida oil)af Oil (Majorana).

Raminantis odos balzamas MAULI SLEEP DHARMA CALM BALM, 20 g

bergamot + lime 
roman chamomile + jasmine 
geranium + palmarosa 
brahmi + ashwaghanda 
clary sage + vetiver + vitamin E

 

Susijusios prekės

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.