NEMOKAMAS pristatymas nuo 70 eur

Jūsų prekių krepšelis tuščias

MAULI RITUALS

MAULI RITUALS - tai meilės, gamtos, tradicijų ir viso to, kas gyvenimą įprasmina, šventė. 
MAULI produktai sukurti remiantis gydomąja Ajurvedos augalų, medicinos ir aromaterapijos galia.
Visi MAULI produktai yra natūralūs ir (arba) ekologiški, juose natūraliai nėra sintetinių kvapiųjų medžiagų, parabenų, mineralinių aliejų, palmių aliejaus, silikonų, sulfatų, propilenglikolio, ftalatų, GMO, PEG, TEA ir DEA.  Apgalvotai pateikta perdirbamoje ir daugkartinio naudojimo pakuotėje. MAULI kolekcija sukurta tam, kad mūsų planeta ir jos žmonės būtų sveiki savo proto, kūno ir dvasios santykyje, ryšyje.

"Žmonėms nereikia daiktų, jiems reikia pabėgti nuo daiktų. Nenorime padidinti triukšmo, o esame pasišventę siūlyti išskirtinius produktus, kurie skatintų žmones sąmoningumo, padėtų pasikrauti, atrodyti ir jaustis geriau".
– Bittu Kaushal, Mauli įkūrėjas

„Visi žinome, kaip svarbu rūpintis savo protu ir kūnu darant mankštą, valgant pilnavertį maistą ir atsiplaiduojant per meditaciją, o Mauli patepimo ritualai užbaigia šį gerovės ratą“.
- Anita Kaushal, Mauli įkūrėja

Kaina, €
Populiariausios prekės

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.