NEMOKAMAS SIUNTIMAS NUO 70 EUR

Jūsų prekių krepšelis tuščias

DREAM aromaterapinė dulksna miegui

MINDFUL & CO

„Mindful and Co“ - tai holistinis prekinis ženklas iš Australijos, siekiantis įkvėpti, stiprinti ir puoselėti laimingesnius, sveikesnius, atsparesnius jaunus protus bei skatinti jų sąmoningumą. 

Kvapas gali būti vienas iš galingiausių būdų, skatinančių natūralų miegą, o vaikai lengvai įpranta susieti raminančias "Dream" aromaterapinės dulksnos natas su atsipalaidavimu ir prieš miegą. 

19.00€

Aprašymas

Kūdikiams, vaikams ir paaugliams reikia atstatomųjų miego galių, kurios "perkrautų" jų protą ir padėtų kūrybingoms smegenims sėkmingai funkcionuoti ir vystytis.

Mums, tėvams svarbu daryti viską, ką galime, kad mūsų mažyliai kiekvieną naktį giliai ir kokybiškai miegotų. 
Kvapas gali būti vienas iš galingiausių būdų, skatinančių natūralų miegą, o vaikai lengvai įpranta susieti raminančias "Dream" aromaterapinės dulksnos natas su atsipalaidavimu ir prieš miegą. 

„Mindful and Co“ - tai holistinis prekinis ženklas iš Australijos, siekiantis įkvėpti, stiprinti ir puoselėti laimingesnius, sveikesnius, atsparesnius jaunus protus bei skatinti jų sąmoningumą. „Mindful and Co“ tiki, kad sąmoningumo menas gali keisti gyvenimus, galbūt net išgelbėti juos. Jų misija gimė iš holistinio suvokimo, kad protas, kūnas ir dvasia yra persipynę ir vienodai svarbūs.
 

Naudojimo instrukcija

Prieš miegą arba miego metu purkškite 2–3 kartus į skirtingas miegamojo puses.

Rekomenduojame kartu su vaiku prieš miegą atlikti sąmoningo kvėpavimo ritualą.

Pasirinkite savo mėgstamą teiginį: „Aš esu protingas“, „Stengiuosi kiek galiu“, „Gėris yra nuostabu“, „Aš myliu savo brolius ir seseris“, kt. ir pakartokite tai su jais užmerktomis akimis.

Atlikite kelis ilgus, gilius įkvėpimus ir iškvėpimus kartu. Tai sulėtina jų širdies ritmą; natūralus miego stimuliatorius.

Sudėtis

Švelnios, šildančios raganų lazdyno, vetiverijų, levandų ir romėnų ramunėlių natos pripildo erdvę ir apgaubia vaikus aromatais, kurie įkvepia neskubant įvertinti dieną prieš nugrimzdant į ramų ir gilų miegą.

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.