NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 70 EUR.

Jūsų prekių krepšelis tuščias

MINDFUL & CO

„Mindful and Co“ - tai holistinis prekinis ženklas iš Australijos. Šis prekinis ženklas siekia įkvėpti, stiprinti ir puoselėti laimingesnius, sveikesnius,
atsparesnius jaunus protus bei skatinti jų sąmoningumą.

„Mindful and Co“ tiki, kad sąmoningumo menas gali keisti gyvenimus, galbūt net išgelbėti juos. Šio prekinio ženklo misija gimė iš holistinio suvokimo, kad protas, kūnas ir dvasia yra persipynę ir vienodai svarbūs.  Mes, kaip tėvai, norime suteikti savo vaikams visą pasulį, tačiau tuo pat metu juos saugome nuo visko, kas jame yra. Taigi, ar ne didžiausia dovana, kurią galime padovanoti savo mažosioms asmenybėms -  žinios ir energija, kaip judėti per gyvenimą ramiai ir sąmoningai?
Mūsų vaikai mokomi matematikos, anglų kalbos, geografijos ir kitų mokslų mokykloje, tačiau retai jiems suteikiama pakankamai žinių, kaip jaustis patogiai tyloje, kaip mylėti save ar kaip nesigėdijant pasitikėti savo vidiniu balsu.
Jogos ir sąmoningumo pratimais „Mindful and Co“ kviečia vaikus užmegzti gilesnį ryšį su savimi ir supančiu pasauliu, suteikti jiems įrankius, padedančius susidoroti su iššūkiais, sudėtingais santykiais, priimti svarbius gyvenimo sprendimus ir jaustis užtikrintam bei saugiam savo pasirinkimuose.

Spalva
Kaina, €
Populiariausios prekės
Išparduota
Kaladėlės koncentracijai
Kaladėlės koncentracijai
Kaladėlės koncentracijai
Kaladėlės koncentracijai
Kaladėlės koncentracijai
MINDFUL & CO Kaladėlės koncentracijai
35.00€

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.