NEMOKAMAS SIUNTIMAS NUO 70 EUR

Jūsų prekių krepšelis tuščias

 Drėkinamoji plaukų iššukavimą palengvinanti priemonė, 300 ml

MINOIS PARIS

Plaukų iššukavimą lengvinanti priemonė vaikams. Ši purškiamoji priemonė turi švelnų apelsinų žiedų vandens aromatą ir akimirksniu padeda iššukuoti net ilgus ir storus vaikų plaukus.

Ją galima naudoti ant drėgnų ir sausų plaukų, jos nereikia nuplauti. Lengva formulė minkština, maitina plaukus. 

Kviečių baltymų ir ekologiškų alavijų derinys drėkina ir stiprina plaukus.

25.00€

Aprašymas

Plaukų iššukavimą lengvinanti priemonė vaikams. Ši purškiamoji priemonė turi švelnų apelsinų žiedų vandens aromatą ir akimirksniu padeda iššukuoti net ilgus ir storus vaikų plaukus.

Ją galima naudoti ant drėgnų ir sausų plaukų, jos nereikia nuplauti. Lengva formulė minkština, maitina plaukus. Plaukai tampa paklusnūs bet išlieka lengvi. Kviečių baltymų ir ekologiškų alavijų derinys drėkina ir stiprina plaukus.

Daugiau jokių susipynusių plaukų, plaukai švelnūs, stiprūs ir blizgantys, puikiai iššukuojami.
 

Naudojimo instrukcija

Tolygiai užpurkškite ant sausų arba drėgnų plaukų, tada švelniai iššukuokite. Nereikia nuplauti. Skirta kasdieniam naudojimui.

Tinka vaikams nuo 3 metų amžiaus.
 

Sudėtis

Priemonė yra praturtinta:
- Apelsinų žiedų gėlių vandeniu: pripažintas dėl savo minkštinamųjų ir raminamųjų savybių.
- Ekologišku alijošiumi: natūraliai drėkinanti veiklioji medžiaga, ypač rekomenduojama gležniems ar nusilpusiems plaukams. Jis sulaiko vandenį plauko pluošto širdyje, kad sustiprintų plaukus ir apsaugotų juos nuo išsausėjimo, kartu atgaivindamas natūralų plaukų blizgesį.
- Kviečių baltymais: natūralus baltymas, kurio sudėtis yra panaši į keratino sudėtį. Jis prisitvirtina prie plaukų ir „užpildo“ pažeistas vietas. Plaukai atgauna drėgmę, stiprumą, blizgesį ir apimtį.

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.