NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 70 EUR.

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Eleonor sunkusis miego žaislas drambliukė

MINDFUL & CO

Sunkusis miego žaislas drambliukė Eleonora įkūnyja įsiklausantį ir išklausantį draugą. Drambliukė Eleonora - nuostabi vaikų kompanionė visiems nuotykiams namuose, darželyje, mokykloje ar gamtoje. 

✔ Skatina ramybę, lavina propriocepciją

✔ Padeda reguliuoti emocijas

✔ Ramina panikos bei nerimo jausmus ir gerina miegą

79.00€

Aprašymas

Eleonora yra terapinė drambliukė, kuri puikiai tinka visiems vaikams, įskaitant mūsų mažuosius, jaučiančius nerimą ir kitus sunkumus.

Ji gali būti dedama į šaldytuvą šalčio terapijai arba šildoma šilumos terapijai ir yra su meile užpildyta prancūziškomis levandomis, skatinančiomis atsipalaiduoti. Jos minkšta tekstūra ir sunkus kūnas puikiai tinka sumažinti nerimą ir pagerinti miego kokybę, skatina atsipalaidavimą po patirtų sunkių emocijų. 

Naudojimo instrukcija

Pašildyta drambliukė Eleonora suteikia komforto jausmą, sušildo vėsiomis naktimis, nuramina įsitempusius raumenis, mažina įtampą. 

Šildymo instrukcijos:

500-750 W mikrobangų krosnelė daugiausiai 60 sekundžių

800-1000 W mikrobangų krosnelė 30 sekundžių

Atvėsinta drambliukė Eleonora suteikia komforto karštomis vasaros naktimis, nuramina atsiradusias mėlynes ar guzus nuo aktyvių žaidimų gamtoje. 

Aušinimo instrukcijos:

Padėkite ant švaraus paviršiaus arba maišelyje į šaldiklį arba šaldytuvą kelioms valandoms, kad atvėstų iki norimos temperatūros

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.