NEMOKAMAS SIUNTIMAS NUO 70 EUR

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Masažinis šepetys veidui

IRIS HANTVERK

Pagamintas iš ąžuolo ir ožkos plaukų veido šepetys sausam masažui. Šepetėlį naudokite sausą ant švariai nuvalyto ir sauso veido.  Masažuokite veidą bei decoltė zoną sukamaisiais judesiais 5 minutes vieną ar du kartus per savaitę, venkite akių ir burnos zonos. Efektyviai pašalina negyvas odos ląsteles ir suteikia odai naujo blizgesio. 

19.00€

Aprašymas

Pagamintas iš ąžuolo ir ožkos plaukų veido šepetys sausam masažui. Šepetėlį naudokite sausą ant švariai nuvalyto ir sauso veido.

Masažuokite veidą bei decoltė zoną sukamaisiais judesiais 5 minutes vieną ar du kartus per savaitę, venkite akių ir burnos zonos.

Efektyviai pašalina negyvas odos ląsteles ir suteikia odai naujo blizgesio.

Naudojimo instrukcija

Kas savaitę valykite šepetėlius.

Valymui tinka kukurūzų krakmolas. Užbarstykite krakmolo ant šerių ir švelniai įmasažuokite į šepetį, tada viską gerai iškratykite. Kukurūzų krakmolas  sugers ir pašalins perteklinį aliejų ir nešvarumus.

Priežiūra:
Po naudojimo nuplaukite šepetį ir leiskite jam išdžiūti ant pavertus ant šerelių, kad vanduo netekėtų per medieną. 
Nuvalykite šepetėlį, į delną įlašinę nedidelį kiekį valomojo kremo, švelnaus šampūno ar muilo ir paskirstykite šepetį, tada nuplaukite ir palikite išdžiūti.

Sudėtis

Svoris 33 g
Ilgis 17,5 cm
Plotis 4,5 cm
Aukštis 3 cm

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.