NEMOKAMAS SIUNTIMAS NUO 70 EUR

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Kūgio formos smilkalai SAGE, 16 vnt

EARL OF EAST

 

Perkraukite save iš naujo bei pasikraukite teigiamos energijos su Earl of East kūgio formos smilkalais "Sage". 

21.00€

Aprašymas

Sage - šalavijas - idealiai tinka, kai reikia save iš naujo "perkrauti", nusikratyti neigiamos energijos, minčių. Šie smilkalai puikiai tinka išvalyti ir subtiliai pakvėpinti erdvę, bei sukurti ramią atmosferą. Puikiai derantys tiek jūsų biure, tiek miegamajame, šie mieli kūgiai skleidžia švelnų kvepalų aromatą, kuris padeda pajaustis lengvą "zen" būseną, kai patiriate stresą. Puikiai tinka norint greitai išsklaidyti užsistovėjųsį orą, taip pat sukurti ramybės jausmą, kai tik jaučiate, kad reikia šiek tiek laiko sau, taip pat jie puikiai tinka pervargusiam protui išblaškyti.

Naudojimo instrukcija

Padėkite smilkalus ant karščiui atsparaus, nedegaus laikiklio. Visada smilkykite gerai vėdinamoje patalpoje, toliau nuo degių medžiagų. Nepalikite smilkalų be priežiūros, laikykite vaikams, naminiams gyvūnėliams nepasiekiamoje vietoje.

Vieno kūgio degimo laikas: apie 15 minučių.

Uždekite smilkalo viršūnę ir leiskite antgaliui degti apie 10-15 sekundžių, tada švelniai užpūskite. Smilkalai skleis lengvus dūmus ir tokiu būdu toliau degs patys. 

Sudėtis

Medienos skiedros ir eterinis aliejus. Kūgio degimo laikas apie 15 minučių.

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.