NEMOKAMAS SIUNTIMAS NUO 70 EUR.

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Kūno šepetys

SO KIND

Masažinis kūno šepetys, skirtas sausam kūno šveitimui. 

26.00€

Aprašymas

Šis sauso masažo kūno šepetys puikiai papildys odos priežiūros ritualus - po jo oda taps švelnesnė, lygesnė bei atsinaujinusi. 

Su šiuo šepečiu: 

✓ Sumažinsite strijų atsiradimo tikimybę;
✓ Skatinsite kolageno gamybą;
✓ Sumažinsite ir užkirsite kelią celiulito atsiradimui;
✓ Pašalinsite negyvas ir sausas odos ląsteles, palikdami odą lygią ir spindinčią;
✓ Pagerinsite kraujotaką ir skatinsite limfinės sistemos stimuliavimą.

Naudojimo instrukcija

Galiausiai nušveiskite viršutinę kūno dalį – masažuokite šepečiu pilvą bei krūtinę aukštyn, link širdies.

Masažuokite ir rankas – pradėkite nuo pirštų ir braukite link širdies. Šveiskite šepečiu visą ranką, įskaitant pažastis. 

Kilkite kojomis aukštyn – tęskite masažą ilgais, šluojančiais judesiais aukštyn kojomis, visada braukite link širdies. Masažuokite visą koją, įskaitant priekinę, užpakalinę dalį bei šonus. Lengvai spauskite jautrias vietas ir daugiau dėmesio skirkite tvirčiau spaudžiant tas vietas, kuriose gali atsirasti celiulitas.

Pradėkite nuo pėdų – pradėkite šukuoti pėdas, judėdami aukštyn. Naudokite tvirtą, bet švelnų spaudimą, nes tikslas yra nušveisti odą ir pagerinti kraujotaką, tačiau ne per stipriai šveisti.

Sausas šepetys yra veiksmingiausias sausai odai, todėl prieš pradėdami įsitikinkite, kad jūsų kūnas yra visiškai sausas. Sausą šepetį galite naudoti prieš dušą arba po jo, priklausomai nuo jūsų pageidavimų.

 

Sudėtis


Be dažiklių
Nėra ftalatų
Be kvapų

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.