NEMOKAMAS SIUNTIMAS NUO 70 EUR

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Meditacijos ir miego prietaisas vaikams „My Little Morphée“

MORPHEE

Tai neskaitmeninė, be jokių ekranų priemonė, sukurta specialiai vaikams nuo trejų iki aštuonerių metų, skirta padėti nusiraminti, palengvinti užmigimą bei miego kokybę.

Šiame prietaise yra 192 meditacinės kelionės, skirtos paruošti vaikus miegui arba padėti juos nuraminti dienos metu.

Šios sesijos apima vizualizacijas, kvėpavimo ir atsipalaidavimo pratimus. Visus užsiėmimus suprojektavo ir vedė miego ekspertai, besispecializuojantys vaikų atpalaidavimo srityje.

99.00€

Aprašymas

Tai neskaitmeninė, be jokių ekranų priemonė, sukurta specialiai vaikams nuo trejų iki aštuonerių metų, skirta padėti nusiraminti, palengvinti užmigimą bei miego kokybę.

Šiame prietaise  yra 192 meditacinės kelionės, skirtos paruošti vaikus miegui arba padėti juos nuraminti dienos metu. Šios sesijos apima vizualizacijas, kvėpavimo ir atsipalaidavimo pratimus. Visus užsiėmimus suprojektavo ir vedė miego ekspertai, besispecializuojantys vaikų atpalaidavimo srityje. 
 

128 raminančios vizualinės kelionės perkelia vaikus į įvairias vietas (salą, dykumą, mišką...), vedamos jų pasirinkto gyvūno.  Kiekvienas gyvūnas atspindi skirtingą emocijų aspektą, ar tai bū tų pasitikėjimas, entuziazmas, išmintis, dosnumas, laimė, drąsa, smalsumas ir nepriklausomybė, padedantis vaikams ugdyti sąmoningumą, pagerinti koncentraciją ir susikaupimą bei ugdyti emocinį įvairiapusiškumą.

Naudojimo instrukcija

Pasukus pirmą sraigletį vaikas pasirenka norimą gyvūną - kompanioną (liūtą, žirafą, beždžionę...), antrojo sraigtelio pasukimu vaikas pasirenka aplinką, kurią tyrinės (mišką, paplūdimį, salą…).

Mygtukas, esantis aparato šone leidžia pasirinkti seanso trukmę (8 arba 16 minučių).

Meditacinės kelionės padeda vaikams susivaldyti ir nuraminti emocijas, o 16 gamtos garsų ir 16 švelnių muzikos takelių padeda atsipalaiduoti ir atsipalaiduoti.

 

Svoris: 230g

Sudėtis

Matmenys: 17,5 cm x 7 cm x 11 cm

Svoris: 230g

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.