NEMOKAMAS SIUNTIMAS VISĄ BIRŽELIO MĖN.

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Olis sunkusis miego žaislas aštuonkojis

MINDFUL & CO

Olis yra terapinis aštuonkojis, kuris puikiai tinka visiems vaikams, taip pat ir mūsų draugams, kurie jaučia nerimą, yra jautrūs.

Aštuonkojis gali būti dedamas į šaldytuvą šalčio terapijai arba šildomas šilumos terapijai, ar su meile pripildomas prancūziškomis levandomis, kad padėtų atsipalaiduoti. Jo minkšta tekstūra ir apsunkintas kūnas puikiai tinka nerimui mažinti ir miego kokybei pagerinti.

79.00€

Aprašymas

Olis yra terapinis aštuonkojis, kuris puikiai tinka visiems vaikams, taip pat ir mūsų draugams, kurie jaučia nerimą, yra jautrūs. Aštuonkojis gali būti dedamas į šaldytuvą šalčio terapijai arba šildomas šilumos terapijai, ar su meile pripildomas prancūziškomis levandomis, kad padėtų atsipalaiduoti. Jo minkšta tekstūra ir apsunkintas kūnas puikiai tinka nerimui mažinti ir miego kokybei pagerinti.

Remdamasis įrodymais pagrįstais tyrimais, sunkusis aštuonkojis Olis skatina gilaus slėgio prisilietimo stimuliaciją, kuri suteikia kūnui proprioceptyvią reakciją. 
Jis imituoja tvirtus apkabinimus ir suspaudimą bei skatina serotonino ir dopamino išsiskyrimą smegenyse. 
Tai padeda vaikams reguliuoti savo emocijas einant miegoti arba kai jie jaučiasi emociškai pervargę.

 

Naudojimo instrukcija

Aštuonkojis vardu Olis yra ypatingas draugas. 
Olis suteikia prisilietimo dovaną, savo jutiminę supergalią. Jis čia tam, kad galėtumėte prisiglausti ir prisiglausti bet kuriuo metu, bet kurią valandą. 
Pasiimkite jį su savimi bet kur – į namus, vaikų darželį ar mokyklą. Jis yra tam, kad jus nuramintų ir padėtų jaustis saugiai.

Pagrindiniai privalumai:

✔ Skatina ramybę

✔ Padeda reguliuoti emocijas

✔ Mažina panikos jausmą ir gerina miegą

Sudėtis

Aštuonkojo Olio svoris 1,8 kg

Išmatavimai: 18 x 22 x 31 cm

Tinka vaikams nuo 3 metų

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.