NEMOKAMAS SIUNTIMAS NUO 70 EUR

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Rinkinys kūno ir minčių ramybei Sloww dėžutėje

SLOWW

Šiame rinkinyje rasite atpalaiduojantį dušo aliejų iš MAULI RITUALS bei ramybės pojūtį dėl savo unikalių aromaterapinių savybių suteikiantį balzamą Calm balm, kurį galite naudoti vakarais arba bet kuriuo dienos metu, kai norisi atrasti ramybės akimirką ir stabtelėti. 

112.00€

Aprašymas

Raminantis odos balzamas MAULI SLEEP DHARMA CALM BALM, 20 g

Reti ashwaganda, brahmi ir ramunėlių adaptogenai derinami su šventa skaidrinančiojo šalavijo, pakylėjančios bergamotės ir žeminančio jazmino trijule, kad paskatintų švelnų atokvėpį nuo šiuolaikinio gyvenimo streso. Laikykite šią ištikimą atramą po ranka, kad pagilintumėte kasdienę jogos ir meditacijos praktiką, prie stalo, kad sumažintumėte nuovargį ir šalia lovos, kad atpalaiduotumėte pernelyg aktyvų protą prieš miegą.

Geriausių adaptogenų ir gydomųjų aliejų mišinys, sukurtas nuraminti nervų sistemą ir subalansuoti cirkadinį ritmą.

 

Vonios ir dušo aliejus MAULI SLEEP DHARMA, 100 ml

Gerai išsimiegokite tam, kad gyventumėte geriau. „Sleep Dharma Bath & Shower Oil“ suteikia giliai maitina protą ir kūną  streso, mieguistumo ir neramumo metu. Atpalaiduokite visą nervų sistemą, suteikite sielai šilumos ir palaikykite gilią, ramią svajonių būseną.

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.