NEMOKAMAS SIUNTIMAS NUO 70 EUR

Jūsų prekių krepšelis tuščias

HOLISTIC SILK

„Holistic Silk“ yra nišinis britų prekės ženklas, veikiantis visame pasaulyje. Šiam prekiniam ženklui vadovauja pirminė jo įkūrėja ir kūrybinė širdis Joanna Weakley. “Holistik Silk” šūkis: „Senovės išmintis šiuolaikiniam gyvenimui“.

Prekinio ženklo pradininkė sukūrė holistinį šilką kaip priešnuodį greitam šiuolaikinio gyvenimo tempui ir spaudimui. Pastebėjusi neigiamą poveikį, kurį stresas, pervargimas bei greitas gyvenimo tempas gali turėti mūsų protui, kūnui ir miego kokybei, “Holistic Silk” įkūrėja ieškojo, kokios pagalbinės priemonės gali būti naudingos šioms problemoms įveikti ir tuo pagerinti miego ir poilsio kokybę. 

Šis prekinis ženklas specializuojasi kuriant gražias, stilingas bei sveikatinančias, leidžiančias atsipalaiduoti priemones. “Holistik silk” naudojasi senovės šilko grožio pranašumais bei gamina ergonomiškus, tikrai veiksmingus ir ilgalaikius produktus. Kartu su sveikatos priežiūros specialistais, giliom žiniom apie tekstilę ir dizaino subtilybes, buvo sukurti išskirtiniai ryškių spalvų „Holistic Silk“ dizainai, kurie džiugina akį, nuramina sielą ir suteikia galymybę mėgautis grožio procedūromis be rūpesčių.

Spalva
Kaina, €
Populiariausios prekės
Šukos
Šukos
HOLISTIC SILK Šukos
21.00€
Nauja Akcija
100% šilkinė plaukų juosta
100% šilkinė plaukų juosta
100% šilkinė plaukų juosta
100% šilkinė plaukų juosta
HOLISTIC SILK 100% šilkinė plaukų juosta 1
30.60€

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.