NEMOKAMAS SIUNTIMAS NUO 70 EUR.

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Rinkinys lengviems sapnams Sloww dėžutėje

SLOWW

Užmiegant mums, užmiega ir privalomybės. Baimės ir turėjimai, kitų primesnti norėjimai. Galbūt todėl mes taip ir mėgstame miegą, ir sapnus kuriuos jis dovanoja. Šis rinkinys padės panirti į miegą ir poilsį. Rinkinį sudaro gamintojo Ostrich pillow ergonominiai miego akiniai bei pagalvės dulksna ALPENZIRBE iš Saint Charles. 

54.00€

Aprašymas

OSTRICH PILLOW ergonominiai miego akiniai

Miego akiniai “Midnight Grey” yra itin ergonomiško dizaino ir visiškai užtamsinantys, todėl jie tampa geriausiu sąjungininku tų, kuriems reikia atitrūkti ir pailsėti visiškai patogiai. Ergonomiškas akių kaukės dizainas sukuria ertmę, kuri leidžia atmerkti akis ją dėvint. 

SAINT CHARLES APOTHECARY pagalvės dulksna

„Kuschelpolsterspray Alpenzirbe“ iš „Saint Charles Apothecary “ vaistinės mėgstama tiek jaunų, tiek vyresnių žmonių. Malonus, Arolla pušies medienos kvapas kuria gerą savijautą ir palaiko gerą miego kokybę. Arolla pušis, dar žinoma kaip Alpių karalienė, suteikia jums Alpių stiprybės ir atsparumo.

Išgautas iš visiškai natūralaus Arolla pušų eterinio aliejaus, ekologiškos kokybės iš Tirolio Alpių, gauto distiliuojant garais ir aukštos kokybės organinio rugių alkoholio iš (Demeter) sertifikuotų ekologiškų šaltinių.

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.