NEMOKAMAS SIUNTIMAS NUO 70 EUR

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Rinkinys meilės puoselėjimui Sloww dėžutėje

SLOWW

Nustebinkite žmogų, kurį mylite, įteikdami jam šį meilės ritualą arba naudokite jį patys, kad augintumėte meilę sau.

YUMAN ritualiniame rinkinyje LOVE atraskite rožinio kvarco kristalą, Palo Santo smilkalą ir baltojo šalavijo smilkalo lazdelę. Palepinkite save tiesiog tobula dienai praturtinti “Paper & Tea” baltąja arbata su šeivamedžio žiedais ir abrikosais.

50.00€

Aprašymas

"Perfect day" baltoji arbata 100g 

Baltosios arbatos mišinys su abrikosų, obuolių ir šeivamedžių žiefdais.
Tiesiog tobula dienai praturtinti “Paper & Tea” sukūrė šį arkadišką švelnios baltosios arbatos ir šeivamedžio žiedų derinį su abrikosų kvapais. Didinga, lengvabūdiška ir paprasta palaima.

YUMAN ritualinis rinkinys LOVE

Nustebinkite žmogų, kurį mylite, įteikdami jam šį meilės ritualą arba naudokite jį patys, kad augintumėte meilę sau. Šiame rinkinyje yra rožinio kvarco kristalas, Palo Santo smilkalas ir baltojo šalavijo smilkalo lazdelė.

Skirkite laiko apmąstymams, laikydami rankose kristalą ir užpildykite jį savo ketinimais. Kristalą galite visada nešioti su savimi, o kai spręsite įvairius gyvenimiškus iššūkius, palaikykite jį rankose.  
Rožinis kvarcas tūkstančius metų buvo naudojamas įvairiose pasaulio kultūrose dėl savo ypatingų savybių. Naudokite kristalą meditacijos metu, apsaugai ar kūrybiniam įkvėpimui. Rožinis kvarcas valo ir atveria širdį meilei, draugystei ir vidinei ramybei.

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.