NEMOKAMAS SIUNTIMAS VISĄ BIRŽELIO MĖN.

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Rinkinys Onsen

EARL OF EAST

Rinkinyje rasite Onsen vonios druską ir žvakę 260 ml. 

86.00€

Aprašymas

Onsen druska:

Atsipalaiduokite ir sumažinkite raumenų įtampą su "Onsen" vonios druska iš "Earl of East". Japonijos karštųjų versmių įkvėpta, ši natūrali vonios druska yra Himalajų ir Epsomo druskų mišinys su mandarinų, pipirmėčių ir eukaliptų eteriniais aliejais. 

Onsenas įkvėptas Japonijos „karštųjų versmių“ arba terminių vonių yra svarbi Japonijos kultūros dalis tiek vyrams, tiek moterims. Maudydamiesi Onsene jaučiatės atjaunėję, atsipalaidavę ir švarūs. Mėgaukitės Earl of East Onsen vonios druskos aromatais bei savybėmis, skirdami akimirką  atsipalaiduoti po ilgos įtemptos dienos arba įsižeminti prieš pat miegą.

Žvakė:

Japoniškų Onsen karštųjų versmių vardu pavadinta ir įkvėpta sojų vaško žvakė.  Šis gaivos ir švaros kvapas, pripildytas pipirmėčių, eukalipto ir mandarinų natomis, perteiks raminančias ir jauninančias japoniškų ritualų maudymosi savybes, tad pasijusite atsipalaidavę bei pakylėtos nuotaikos.

Naudojimo instrukcija

Vonios druksa Onsen:

Naudokite Onsen vonios druską ištirpindami vonioje, paberdami duše, švelniai trindami kūną arba sumaišydami su kūno aliejumi ir naudodami kaip kūno šveitimo priemonę

Žvakė:

260 ml talpos žvakės degimo laikas apie 60 valandų

Sudėtis

Žvakė:

100% sojų vaškas (be GMO), eterinių aliejų mišinys, natūralios medvilnės dagtys. Visuose aliejuose nėra parabenų ir ftalatų.

Vonios druska Onsen:

Himalajų ir Epsomo druskų bei natūralių eterinių aliejų mišinys: eukalipto, pipirmėtės ir mandarinų.

 

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.