NEMOKAMAS SIUNTIMAS NUO 70 EUR.

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Rinkinys ramesniam poilsiui Sloww dėžutėje

SLOWW

Susikurkite erdvės sau, atsitraukdami nuo kasdieninių rūpesčių ir skirdami laiko poilsiui. Šis dviejų priemonių rinkinys, padės susikurti ramaus vakaro ritualą prieš miegą. Rinkinį sudaro Paper & Tea arbata SWEET LULLABY ir gamintojo Saint Charles pagalvės dulksna ALPENZIRBE.

28.00€

Aprašymas

"Sweet lullaby" arbata

Ekologiška raminamom žolelėm ir gėlių žiedais praturtinta arbata.

Šis ritualui prieš miegą sukurtas ekologiškų žolelių receptas, sudarytas iš obuolių saldžiųjų ramunėlių, vaisinių apynių ir raminančių rožių, yra specialiai sukurtas padėti jums atsipalaiduoti.

Pagalvės dulksna, Alpenzirbe, 30 ml

„Kuschelpolsterspray Alpenzirbe“ iš „Saint Charles Apothecary “ vaistinės mėgstama tiek jaunų, tiek vyresnių žmonių. Malonus, Arolla pušies medienos kvapas kuria gerą savijautą ir palaiko gerą miego kokybę. Arolla pušis, dar žinoma kaip Alpių karalienė, suteikia jums Alpių stiprybės ir atsparumo.

Išgautas iš visiškai natūralaus Arolla pušų eterinio aliejaus, ekologiškos kokybės iš Tirolio Alpių, gauto distiliuojant garais ir aukštos kokybės organinio rugių alkoholio iš (Demeter) sertifikuotų ekologiškų šaltinių.

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.