NEMOKAMAS SIUNTIMAS VISĄ BIRŽELIO MĖN.

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Rinkinys Shinrin Yoku

EARL OF EAST

Rinkinyje rasite Shinrin yoku vonios druską ir žvakę 170 ml.

52.00€

Aprašymas

"Shinrin Yoku" vonios druska yra Negyvosios jūros druskos ir Epsomo druskos mišinys, pripildytas aromatingu ir žemišku kedro bei juodųjų pipirų mišiniu, sukuriančiu natūralią raminančią atmosferą. "Shinrin Yoku" arba "miško maudynės" yra japonų ritualas, padedantis panirti į miško atmosferą. Įrodyta, kad toks ritualas veikia raminančiai, stiprina imuninę sistemą ir gerina bendrą savijautą.

Ši vonios druska, rankomis sumaišyta Londone, pagaminta naudojant 100% eterinius aliejus, leidžiančius atsipalaiduoti po ilgos įtemptos dienos.

Įkvėpta japoniškų maudynių miške ritualo ("Shinrin-Yoku"), ši prabangi 100% sojų vaško žvakė lepins jus žemiško kedro, samanų ir juodųjų pipirų aromatų deriniu. Sodrus kvapas ramina, sugrąžindamas jus į gamtą - senovinį tankų mišką po lietaus.

"Shinrin Yoku" arba "miško maudynės" yra japonų ritualas, padedantis panirti į miško atmosferą. Įrodyta, kad toks ritualas veikia raminančiai, stiprina imuninę sistemą ir gerina bendrą savijautą.

Naudojimo instrukcija

170 ml talpos žvakės degimo laikas apie 35-40 valandų

Sudėtis

Žvakė Shinrin Yoku:

100% sojų vaškas (be GMO), eterinių aliejų mišinys, natūralios medvilnės dagtys. Visuose aliejuose nėra parabenų ir ftalatų.

Negyvosios jūros druskos ir Epsomo druskos mišinys, pripildytas aromatingu ir žemišku kedro ir juodųjų pipirų mišiniu, sukuriančiu natūralią raminančią atmosferą.

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.