NEMOKAMAS SIUNTIMAS NUO 70 EUR

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Rinkinys svajonių įkvėpimui Sloww dėžutėje

SLOWW

Sunku užmigti, o norite pabusti energingi ir kupini naujos kūrybinės energijos? Šis rinkinys jums tikrai patiks: "Yuman Dream Ritual" įkvėps jus tyrinėti savo svajones, "įkrauti" savo kūrybiškumą ir pabusti kupiniems pozityvumo. 

Tiesiog tobula dienai praturtinti “Paper & Tea” švelni baltoji arbata su šeivamedžio žiedais bei abrikoso aromatais.

50.00€

Aprašymas

"Perfect day" baltoji arbata 100g 

Baltosios arbatos mišinys su abrikosų, obuolių ir šeivamedžių žiefdais.
Tiesiog tobula dienai praturtinti “Paper & Tea” sukūrė šį arkadišką švelnios baltosios arbatos ir šeivamedžio žiedų derinį su abrikosų kvapais. Didinga, lengvabūdiška ir paprasta palaima.

YUMAN ritualinis rinkinys DREAM

Sunku užmigti, o norite pabusti energingi ir kupini naujos kūrybinės energijos? "Yuman Dream Ritual" įkvėps jus tyrinėti savo svajones, "įkrauti" savo kūrybiškumą ir pabusti kupiniems pozityvumo.
Rinkinyje yra: žalias avantiurinas, Mėnulio akmuo, malachitas, selenitas, Palo Santo smilkalo lazdelė, maišelis kristalams.
Avantiurino akmuo - apsups jus raminančia ir meilės energija, kuri suteiks jums emocinį stabilumą
Mėnulio akmuo - veikia raminančiai ir atpalaiduojančiai.

Skirkite laiko apmąstymams, laikydami rankose kristalus ir užpildykite juos savo ketinimais. Kristalus galite visada nešioti su savimi, o kai spręsite įvairius gyvenimiškus iššūkius, palaikykite juos rankose.  

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.