NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 70 EUR.

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Smilkalai "Dragonfly", 25 vnt

BLOOM

Leiskite save nunešti gaiviam ir gėlių įkvėptam Dragonfly vėjui. Palo santo mediena, kurios siela išreiškiama, kai ugnis ją išlaisvina, šilta benzoinė derva ir skani jazminų žiedlapių salvė.

 

15.90€

Aprašymas

Leiskite save nunešti gaiviam ir gėlių įkvėptam Dragonfly vėjui. Palo santo mediena, kurios siela išreiškiama, kai ugnis ją išlaisvina, šilta benzoinė derva ir skani jazminų žiedlapių salvė.

Visi Bloom smilkalai yra unikalūs, pagaminti Prancūzijoje, rankų darbo ir tik iš 6 ingredientų: sandalmedžio milteliai, Palo Santo milteliai, benzoino milteliai, guaro derva (guaro guma gaunama iš guaro pupelių), grynas jazminų eterinis aliejus, vanduo. Be degiklio, sintetinių kvepalų ar dažų!

Sujungę protėvių natūralių smilkalų gamybos žinias su didžiausių kvepalų namų, Bloom sukūrė išskirtinį gaminį: švelnų, subtilų... ir nenutrūkstantį!

Natūraliai neutralizuoja VISUS nemalonius kasdienybės kvapus (virtuvės, gyvūnų, vamzdžių...) ilgam laikui.

Natūraliai atbaido uodus (palo Santo medienos dėka)

Taigi, paverskite savo namus tikru kokonu, pripildytu gerų kvapų, geros nuotaikos ir geros energijos!

 

Kvapo aprašymas:

 

Viršutinė nata: jazminas

Širdies nata: Palo Santo

Pagrindinė nata: benzoinas

Naudojimo instrukcija

Kiekvienas pagaliukas pagamintas iš 100% natūralių medžiagų ir smilksta maždaug 1 valandą ir ketvirtį. Kadangi nėra medinio strypo, degimo laiką galima reguliuoti perlaužus lazdelę, kad ji būtų pritaikyta bet kokiai akimirkai ar praktikai (meditacijai, jogai...)

Sudėtis

100% skaidri sudėtis, ingredientai:

Sandalmedžio milteliai, Palo Santo milteliai, benzoino milteliai, guaro derva (guaro guma gaunama iš guaro pupelių), grynas jazminų eterinis aliejus, vanduo.

 

Matmenys 18cm x 6,5cm x 1,35cm

Talpa: dėžutėje 25 natūralių smilkalų  Degimo laikas: 1,5 val

Susijusios prekės

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.