NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 70 EUR.

Jūsų prekių krepšelis tuščias

SPF 50 Apsauginis veido ir kūno odos losjonas nuo saulės, 100 ml

HOLIDERMIE

Itin apsaugantis, nebalinantis, lengvos kreminės tekstūros apsauginis losjonas nuo UV spindulių sukeliamo fotosenėjimo. Priemonė idealiai tinka naudoti veidui ir kūnui, ji įsigeria į odą ir palieka švytinčią išvaizdą. "Holidermie" pasirinko tik keturis "Eco & Sea" draugiškus UV filtrus: jie ne tik saugo jūsų odą, bet ir tausoja vandenyną bei jo koralus.
 

31.20€ 39.00€

Aprašymas

Itin apsaugantis, nebalinantis, lengvos kreminės tekstūros apsauginis losjonas nuo UV spindulių sukeliamo fotosenėjimo. Priemonė idealiai tinka naudoti veidui ir kūnui, ji įsigeria į odą ir palieka švytinčią išvaizdą. "Holidermie" pasirinko keturis "Eco & Sea" draugiškus UV filtrus: jie ne tik saugo jūsų odą, bet ir tausoja vandenyną bei jo koralus.
 

Naudojimo instrukcija

Užpurkškite ant delno, tepkite veidą ir kūną. Užtepkite ant viso veido ir kūno prieš 20 minučių iki deginimosi.

Kad apsauga išliktų, dažnai pakartotinai užtepkite losjoną, taip pat po prakaitavimo, maudymosi ar šluostymosi rankšluosčiu.


Net jei naudojate apsaugos nuo saulės priemones, nebūkite per ilgai saulėje. Saugokite kūdikius ir mažus vaikus nuo tiesioginių saulės spindulių. Per ilgas buvimas saulėje kelia rimtą pavojų sveikatai. Pasitepkite apsauginiu kremu nuo saulės prieš deginimąsi.

Kuo mažesnis losjono kiekis, tuo mažesnis apsaugos lygis. Vengti patekimo į akis. Naudokite ant nepažeistos odos. Jei pasireiškia nepageidaujamas poveikis, nutraukite naudojimą ir kreipkitės į gydytoją. Bet koks naudojimas ne pagal paskirtį yra netinkamas naudojimas.
 

Sudėtis

Ekologiški ir jūrai draugiški UV filtrai: ne tik saugo odą, bet ir vandenyną bei jo koralus.

Kiekvienais metais jūroje pasklinda 25 000 tonų apsaugos nuo saulės, tai prilygsta vienam litrui kas sekundę. „Holidermie“ yra įsipareigojusi sumažinti savo poveikį mūsų vandenynams, naudodama „Cell Defense SPF 50“ formulę.

Šioje formulėje pasirinkti saulės filtrai aktyviai saugo nuo:

• Ūmaus toksiškumo vandens aplinkai;

• Lėtinio toksiškumo vandens organizmams;

• Endokrininės sistemos ardymo;

• Bioakumuliacijos (nuodingos medžiagos organizme susikaupimas)

 

Ingridientai:
vanduo, diizopropilo sebacatas, diizopropilo adipatas, dietilamino hidroksibenzoilheksilas benzoatas, bis-etilheksiloksifenolio metoksifeniltriazinas, poligliceril-6 stearatas, etilheksilo triazonas, fenilbenzimidazolo sulfonrūgštis, silicio dioksidas, stearilas/oktadodecilas citrato kryžminis polimeras, 1,2-heksandiolis, fenilpropanolis, poliakrilato kryžminis polimeras-6, ci 77891, natrio hidroksidas, poligliceril-6 behenatas, kvepalai, natrio gliukonatas, linalolis, ci 77491, t-butilo alkoholis, geranicinamolas, amilcinamolas.

Jūrai draugiški filtrai: fenilbenzimidazolo sulfonrūgštis, etilheksilo triazonas, dietilamino hidroksibenzoilheksilo benzoatas, bis-etilheksiloksifenolio metoksifenilo triazinas

Susijusios prekės

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.