NEMOKAMAS SIUNTIMAS NUO 70 EUR

Jūsų prekių krepšelis tuščias

"Sweet lullaby" arbata

PAPER & TEA

Ekologiška raminamom žolelėm ir gėlių žiedais praturtinta arbata.

Šis ritualui prieš miegą sukurtas ekologiškų žolelių receptas, sudarytas iš obuolių saldžiųjų ramunėlių, vaisinių apynių ir raminančių rožių, yra specialiai sukurtas padėti jums atsipalaiduoti.

16.00€

Aprašymas

Ekologiška raminamom žolelėm ir gėlių žiedais praturtinta arbata. Šis ritualui prieš miegą sukurtas ekologiškų žolelių receptas, sudarytas iš obuolių saldžiųjų ramunėlių, vaisinių apynių ir raminančių rožių, yra specialiai sukurtas padėti jums atsipalaiduoti.

Pagrindinės natos:

obelų žiedai, medus, greipfrutas, rožė

 

BENDROS ŽINIOS

Kurdami „Master Blends“ liniją, “Paper & Tea” siekė sugrąžinti originalią arbatos maišymo tradicijos magiją, pridėdami savo šiuolaikinių aromatinių vingių. Ekologiškų „Master Blends“ mišinių kolekcija, turinti įkvepiančių skonių, pakelia arbatą į naujas ir įdomias aukštumas. Kiekvienas originalus receptas supina meistrišką natūralių ingredientų paletę, kad išryškintų ir švęstų arbatos esmę. „P&T Master Blends“ linijoje yra ekologiškos arbatos ir žolelių mišiniai, sukurti naudojant puikias arbatas, sujungiant jas su grynais aromatiniais ingredientais, tokiais kaip gėlės, žolelės ir prieskoniai, džiovintos daržovės ir sėklos.

Sudėtis

 

Citrininė verbena*, liepų žiedai*, citrinžolė*, dilgėlių lapai*, ramunėlių žiedai*, apelsinų žievelės*, citrinos žievelės*, rožių žiedlapiai*, apyniai*, natūralus aromatas

*sertifikuota ekologiška DE-ÖKO-070

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.