NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 70 EUR.

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Vonios druska ONSEN, 500 ml

EARL OF EAST

Atsipalaiduokite ir sumažinkite raumenų įtampą su "Onsen" vonios druska iš "Earl of East". Japonijos karštųjų versmių įkvėpta, ši natūrali vonios druska yra Himalajų ir Epsomo druskų mišinys su mandarinų, pipirmėčių ir eukaliptų eteriniais aliejais. 

 

29.00€

Aprašymas

Atsipalaiduokite ir sumažinkite raumenų įtampą su "Onsen" vonios druska iš "Earl of East". Japonijos karštųjų versmių įkvėpta, ši natūrali vonios druska yra Himalajų ir Epsomo druskų mišinys su mandarinų, pipirmėčių ir eukaliptų eteriniais aliejais. 

Onsenas įkvėptas Japonijos „karštųjų versmių“ arba terminių vonių yra svarbi Japonijos kultūros dalis tiek vyrams, tiek moterims. Maudydamiesi Onsene jaučiatės atjaunėję, atsipalaidavę ir švarūs. Mėgaukitės Earl of East Onsen vonios druskos aromatais bei savybėmis, skirdami akimirką  atsipalaiduoti po ilgos įtemptos dienos arba įsižeminti prieš pat miegą.

Naudojimo instrukcija

Naudokite Onsen vonios druską ištirpindami vonioje, paberdami duše, švelniai trindami kūną arba sumaišydami su kūno aliejumi ir naudodami kaip kūno šveitimo priemonę

Sudėtis

Himalajų ir Epsomo druskų bei natūralių eterinių aliejų mišinys: eukalipto, pipirmėtės ir mandarinų.

Susijusios prekės

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.