NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 70 EUR.

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Vonios druska SHINRIN YOKU, 500 ml

EARL OF EAST

"Shinrin Yoku" vonios druska yra Negyvosios jūros druskos ir Epsomo druskos mišinys, pripildytas aromatingu ir žemišku kedro bei juodųjų pipirų mišiniu, sukuriančiu natūralią raminančią atmosferą.  "Shinrin Yoku" arba "miško maudynės" yra japonų ritualas, padedantis panirti į miško atmosferą. 

29.00€

Aprašymas

"Shinrin Yoku" vonios druska yra Negyvosios jūros druskos ir Epsomo druskos mišinys, pripildytas aromatingu ir žemišku kedro bei juodųjų pipirų mišiniu, sukuriančiu natūralią raminančią atmosferą. "Shinrin Yoku" arba "miško maudynės" yra japonų ritualas, padedantis panirti į miško atmosferą. Įrodyta, kad toks ritualas veikia raminančiai, stiprina imuninę sistemą ir gerina bendrą savijautą.

Ši vonios druska, rankomis sumaišyta Londone, pagaminta naudojant 100% eterinius aliejus, leidžiančius atsipalaiduoti po ilgos įtemptos dienos.

Naudojimo instrukcija

Naudokite "Shinrin Yoku" vonios druską ištirpindami vonioje, paberdami duše, švelniai trindami kūną arba sumaišydami su kūno aliejumi ir naudodami kaip kūno šveitimo priemonę.

Sudėtis

Negyvosios jūros druskos ir Epsomo druskos mišinys, pripildytas aromatingu ir žemišku kedro ir juodųjų pipirų mišiniu, sukuriančiu natūralią raminančią atmosferą.

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.