NEMOKAMAS SIUNTIMAS NUO 70 EUR.

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Ancient + Brave "True Collagen" Tikrasis Kolagenas

ANCIENT + BRAVE

ANCIENT+BRAVE TRUE COLLAGEN Hidrolizuoti Kolageno Peptidai  Milteliai 200g

45.00€

Aprašymas

"True Collagen" yra lengvai virškinami, gerai įsisavinami ir kliniškai ištirti I tipo hidrolizuoti kolageno peptidai. Akimirksniu ištirpsta, yra beskonis ir bekvapis, lengvai įmaišomas į karštus ar šaltus gėrimus bei kokteilius prieš ir po treniruotės. Kolagenas - svarbus organizmo struktūrinis baltymas, kuris prisideda prie odos, kremzlių ir kaulų vientisumo, elastingumo ir tvirtumo. Kolageno kiekis natūraliai mažėja nuo 30 metų, todėl hidrolizuoti kolageno peptidai atlieka pagrindinį vaidmenį mūsų ląstelių papildymo ir atsinaujinimo procese, o tai labai svarbu senėjimą stabdantiems grožio ritualams ir optimaliai kasdienei savijautai. Paprastas sprendimas jūsų ateities sveikatai.

Naudojimo instrukcija

"True Collagen" yra neįtikėtinai universalus ir gali būti dedamas į bet kokį pasirinktą gėrimą arba lengvai įmaišomas į maistą, kaip sriubas, dribsnius, avižas ar jogurtą.Norint iš tiesų pamaitinti odą iš vidaus, rekomenduojame 5g kolageno miltelių ęsant normaliai odos būklėi. Padidinkite iki 10g ar daugiau, jei norite palaikyti problemišką ar per anksti senstančią odą. Geriausi rezultatai pasiekiami vartojant tęstinai.

Sudėtis

Žole šeriamų galvijų hidrolizuoti kolageno peptidai (100%).
5g yra 5000 mg hidrolizuotų kolageno peptidų

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.