NEMOKAMAS SIUNTIMAS VISĄ BIRŽELIO MĖN.

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Ancient + Brave "Wild Collagen" jūrinis kolagenas

ANCIENT + BRAVE

ANCIENT+BRAVE WILD COLLAGEN Hidrolizuotas Jūrinis Kolagenas, Milteliai 200g

50.00€

Aprašymas

,,Wild Collagen“ Jūrinis Kolagenas jums suteikia itin lengvai suvirškinamus ir biologiškai įsisavinamus I tipo hidrolizuotus kolageno peptidus. "Ancient+Brave" jūrinis kolagenas išgaunamas iš laukinių žuvų, kurios gaudomos tvariu būdu iš šiaurės Atlanto vandenyno, be hormonų ir antibiotikų. Kolageno milteliai yra neutralaus skonio ir lengvai ištirpsta karštuose ar šaltuose gėrimuose.

Kolagenas – pagrindinis kūno baltymas, kuris randamas odoje, kremzlėse ir kauluose. Mums senstant, kolageno lygis natūraliai mažėja, o tai gali paveikti mūsų judrumą, odos elastingumą ir lemti akivaizdžius senėjimo ženklus.

Naudojimo instrukcija

"Wild Collagen" galima lengvai įmaišyti į bet kurį pasirinktą karštą ar šaltą gėrimą. Įmaišykite 5 g kolageno miltelių į kokteilius, prieš ar po treniruotės, arbatą, kavą arba užbarstykite ant maisto, pavyzdžiui, sriubos ar avižinių dribsnių.
Norint iš tiesų pamaitinti odą iš vidaus, rekomenduojame 5g kolageno miltelių ęsant normaliai odos būklėi. Padidinkite iki 10g ar daugiau, jei norite palaikyti problemišką ar per anksti senstančią odą. Geriausi rezultatai pasiekiami vartojant tęstinai.

Sudėtis

Hidrolizuotas žuvų kolagenas (100%)(ŽUVIS)
5g yra 5000 mg hidrolizuotų kolageno peptidų

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.