NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 70 EUR.

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Aromaterapinis rankų muilas, 300 ml

WOODS_COPENHAGEN
Gaivus rankų ploviklis, su 100 % natūraliomis ir švelniomis medžiagomis, padedančiomis išlaikyti odos drėgmės balansą, odos natūralius aliejus ir tuo pačiu produktas draugiškas aplinkai.

Šis muilas praturtintas valančiais spirulinos dumbliais, žinomais dėl puikių senėjimą stabdančių savybių, apsaugančių odą nuo laisvųjų radikalų ir kitų toksinų, gaiviomis natūralių citrinų, vilkdalgių ir rožių natomis, praturtintas Arkties šaltinio vandeniu, gaunamu iš Grenlandijos šiaurės.

24.00€ 30.00€

Aprašymas

Švelnios sudėties muilo naudojimas saugo jūsų odą nuo išsausėjimo, išsaugoma jos natūrali apsauga. Šis muilas praturtintas valančiais spirulinos dumbliais, žinomais dėl puikių senėjimą stabdančių savybių, apsaugančių odą nuo laisvųjų radikalų ir kitų toksinų. Su gaiviomis natūralių citrinų, vilkdalgių ir rožių natomis, praturtintas Arkties šaltinio vandeniu, gaunamu iš Grenlandijos šiaurės – žmogaus nepaliestu, daug deguonies, mažai mineralų ir vandens gebėjimu leisti ingredientams veiksmingiau įsisavinti į odą.

Naudojimo instrukcija

Tepkite ant drėgnos odos, kad padengtumėte visą rankų paviršių. Kruopščiai patrinkite rankas delnas į delną ir nuplaukite. Nepamirškite po kiekvieno rankų plovimo palepinti rankas losjonu ar rankų balzamu, kad jas pamaitintumėte ir sudrėkintumėte.


 

Piktograma „Patvirtinta bendruomenės“

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.