NEMOKAMAS SIUNTIMAS NUO 70 EUR

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Kaladėlės koncentracijai

MINDFUL & CO

Šios koncentraciją skatinančios kaladėlės buvo įtrauktos į JAV televizijos žvaigždės Opros Vinfri (Oprah Winfrey) mėgstamiausių sąrašą „The O List: Wellness Edition“.

MINDFUL & CO kaldėlės koncentracijai sukurs ramybės jausmą jūsų namuose, nes jūsų mažylis žaisdamas atras dėmesingumo meną.

Spalva
35.00€

Aprašymas

Šios koncentraciją skatinančios kaladėlės buvo įtrauktos į JAV televizijos žvaigždės Opros Vinfri (Oprah Winfrey) mėgstamiausių sąrašą „The O List: Wellness Edition“.

"Mindful & CO" kaldėlės koncentracijai sukurs ramybės jausmą jūsų namuose, nes jūsų mažylis žaisdamas atras dėmesingumo meną.

Pagrindiniai privalumai:

✔ Skatina kūrybiškumą, vaizduotę ir laisvą žaidimą

✔ Ugdo atsparumą, kantrybę ir nepriklausomybę

✔ Moko suvokti priežastį ir pasekmę.

MINDFUL & CO - tai holistinis prekinis ženklas iš Australijos, siekiantis įkvėpti, stiprinti ir puoselėti laimingesnius, sveikesnius, atsparesnius jaunus protus bei skatinti jų sąmoningumą. MINDFUL & CO tiki, kad sąmoningumo menas gali keisti gyvenimus, galbūt net išgelbėti juos. Jų misija gimė iš holistinio suvokimo, kad protas, kūnas ir dvasia yra persipynę ir vienodai svarbūs.

Naudojimo instrukcija

Stabtelkite, įsitraukite ir įkvėpkite. Dabar esate tik jūs ir jūsų mažylis, kartu žaidžiate, kuriate ir mokotės pasitelkę mūsų koncentracijos kaladėles. 
Mažieji gali pasistatyti savo pilį, raketinį laivą arba leisti skleistis savo vaizduotei!

Sudėtis

Kaladėlės sąmoningai išdrožtos iš medžio ir gražiai supakuotos į tvarią pakuotę.

Tai gali būti puiki ekologiška dovana jūsų mažajai meilei, dukterėčiai, sūnėnui, anūkui ar draugui. 

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.