NEMOKAMAS SIUNTIMAS NUO 70 EUR.

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Kūno odos šveitiklis, 140 ml

HOLIDERMIE

Kūno šveitiklis atkuria odos spindesį, jo natūrali tekstūra sudaryta iš druskos kristalų ir pavirsta pieneliu po kontakto su vandeniu. Formulė su ekologiškais dumbliais ir pajūriniais kritmais veiksmingai pašalina negyvas ląsteles nuo epidermio paviršiaus, aprūpina jį gyvybingumui būtinomis mineralinėmis druskomis ir mikroelementais, drėkina ir tonizuoja.
 

29.00€

Aprašymas

Sublimuojantis kūno šveitiklis sugrąžina odai spindesį ir švelnumą, naudodamas natūralią šveičiamąją formulę jūros druskų pagrindu.

Praturtintas ekologiškais jūros pankoliais ir dumbliais, turinčiais regeneruojančių, drėkinančių ir tonizuojančių savybių, ši procedūra „du viename“ veiksmingai pašalina epidermyje esančius nešvarumus ir aprūpina jį mineralinėmis druskomis ir mikroelementais, būtinomis jo gyvybingumui. Tai palieka odą neįtikėtinai švelnią, lygią ir išgrynintą.


Šio šveitiklio vaško tekstūra žada nepakartojamą jutiminį potyrį: susilietus su vandeniu jis virsta pieneliu, todėl oda tampa intensyviai švelni, drėkinama ir spindinti.

 

Naudojimo instrukcija

Naudokite vieną ar du kartus per savaitę. Tepkite ant sausos kūno odos, masažuokite sukamaisiais judesiais, nuplaukite šiltu vandeniu, po to naudokite HOLIDERMIE kūno odos pienelį.
 

Sudėtis


99,99% natūralių ingredientų.

22% visų ingredientų yra iš ekologinio ūkininkavimo.

100% augalinis plastikinė pakuotė iš cukranendrių.

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.