NEMOKAMAS SIUNTIMAS NUO 70 EUR

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Rinkinys minčų nuraminimui Sloww dėžutėje

SLOWW

Tai dviejų priemonių rinkinys gelbstintis kai norisi nuraminti pavargusias mintis ir atsipalaiduoti. Rinkinį sudaro Prancūzų prekinio ženklo MORPHEE meditavimo prietaisas ZEN ir pagalvės dulksna ALPENZIRBE iš Saint Charles.

92.00€

Aprašymas

Meditavimo priemonė Zen

Morphée Zen yra 100 % neprisijungęs, tai reiškia, kad nėra ekrano.

Morphée Zen yra puikus pagalbinis prietaisas atsipalaidavimui ir meditacijai, padedantis nurimti, sumažinti stresą dienos metu ir medituoti. Su Morphée Zen rasite ramybę ir atsipalaidavimą bet kurią akimirką.

Jus lydės 2 ar 5 minučių trukmės seansai (anglų kalba) bet kuriuo paros metu, kai jausite stresą, nuovargį arba poreikį padaryti pertrauką ir atsipalaiduoti.

 

Pagalvės dulksna, Alpenzirbe, 30 ml

„Kuschelpolsterspray Alpenzirbe“ iš „Saint Charles Apothecary “ vaistinės mėgstama tiek jaunų, tiek vyresnių žmonių. Malonus, Arolla pušies medienos kvapas kuria gerą savijautą ir palaiko gerą miego kokybę. Arolla pušis, dar žinoma kaip Alpių karalienė, suteikia jums Alpių stiprybės ir atsparumo.

Išgautas iš visiškai natūralaus Arolla pušų eterinio aliejaus, ekologiškos kokybės iš Tirolio Alpių, gauto distiliuojant garais ir aukštos kokybės organinio rugių alkoholio iš (Demeter) sertifikuotų ekologiškų šaltinių.

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.