NEMOKAMAS SIUNTIMAS NUO 70 EUR

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Veido ir kūno masažuoklis

MAULI RITUALS

Atraskite veido ir kūno odos priežiūros ritualus su šiuo rankų darbo masažo įrankiu.

76.95€

Aprašymas

Su šiuo, amatininkų rankomis sukurtu, natūraliu senėjimą stabdančiu veido ir kūno odos masažo įrankiu, susikurtiye atkuriamąją terapiją namuose, darbe ar keliaujant.

Šiame Massage Dome rinkinyje rasite kelioninio dydžio veido serumą Supreme Skin ir gryno muslino nešiojimo maišelį.

Naudojimo instrukcija

Norėdami gauti didžiausią naudą, rekomenduojame jį naudoti kartu su „Supreme Skin“ veido serumu – sudėtingu 16 jauninančių augalų sluoksniu, sukurtu atkurti ir suaktyvinti kolageną odai, kuri švyti gyvybingumu. Tai leidžia maistinių medžiagų turtingiems aliejams dar giliau įsiskverbti į epidermį, maitinti ląstelių lygiu, kad būtų užtikrinta intensyvi apsauga ir drėkinimas.

Naudokite ryte arba vakare, kaip savo kasdienio odos priežiūros ritualo dalį arba nešiokitės su savimi ir naudokite norėdami, pagyvinti odą, kuri jaučiasi paburkusi ir išsausėjusi. Procedūra turėtų trukti 3–5 minutes, o oda turi jaustis prisotinta deguonimi, pakylėta, tonizuota ir spindinti. Vadovaudamiesi nuosekliu vadovu ant muslino maišelio, intuityviai pieškite savo veido peizažą, daugiau dėmesio skirdami ten, kur atrodo tinkama.

Po kiekvieno naudojimo nuvalykite kupolą sausa šluoste (niekada karštu vandeniu ar chemikalais) ir įdėkite atgal į muslino maišelį prieš padėdami jį vėsioje, sausoje vietoje.

 

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.