NEMOKAMAS SIUNTIMAS NUO 70 EUR.

Jūsų prekių krepšelis tuščias

LOVE ritualinis rinkinys meilei

YUMAN YOGA

Nustebinkite žmogų, kurį mylite, įteikdami jam šį meilės ritualą arba naudokite jį patys, kad augintumėte meilę sau. Šiame rinkinyje yra rožinio kvarco kristalas, Palo Santo smilkalas ir baltojo šalavijo smilkalo lazdelė.

35.00€

Aprašymas

Nustebinkite žmogų, kurį mylite, įteikdami jam šį meilės ritualą arba naudokite jį patys, kad augintumėte meilę sau. Šiame rinkinyje yra rožinio kvarco kristalas, Palo Santo smilkalas ir baltojo šalavijo smilkalo lazdelė.

Skirkite laiko apmąstymams, laikydami rankose kristalą ir užpildykite jį savo ketinimais. Kristalą galite visada nešioti su savimi, o kai spręsite įvairius gyvenimiškus iššūkius, palaikykite jį rankose.  
Rožinis kvarcas tūkstančius metų buvo naudojamas įvairiose pasaulio kultūrose dėl savo ypatingų savybių. Naudokite kristalą meditacijos metu, apsaugai ar kūrybiniam įkvėpimui. Rožinis kvarcas valo ir atveria širdį meilei, draugystei ir vidinei ramybei.

Palo Santo ispaniškai reiškia „šventas medis“ ir yra vienas iš fantastiškų gamtos įrankių energijai kelti ir jūsų namams valyti. Sukuria nuostabų ramybės, aiškumo jausmą. Aromatingas medienos kvapas, primenantis citrinos ir mėtų natas.

Baltojo šalavijo lazdelė, surinkta Kalifornijoje, skirta tradiciniams smilkalų ritualams, padedantiems valyti ir neutralizuoti neigiamas energijas. 

Naudojimo instrukcija

Meilės ritualas:
-Uždekite Palo Santo arba baltojo šalavijo lazdelę, leiskite jam sudegti nuo 30 sekundžių iki 1 minutės prieš švelniai išpūsdami ir patogiai atsisėskite.
-Giliai įkvėpkite ir lėtai iškvėpkite.
-Laikykite kristalą rankoje.
-Ramiai sėdėkite 10–15 minučių ir susitelkite į savo dienos ketinimus, išlaikydami dėkingumą širdyje.
-Pasiražykite, ištempkite visą kūną - rankas, kojas, pėdas, kaklą ir nugarą.
-Pradėkite dieną žvaliai ir pozityviai!

Sudėtis

Rinkinyje yra:

  • 1 neapdorotas rožinio kvarco kristalas
  • 1 Palo Santo lazdelė
  • 1 Baltojo šalavijo lazdelė
  • Ritualinės instrukcijos
  • Krepšelis kristalui

Susijusios prekės

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.