NEMOKAMAS SIUNTIMAS VISĄ BIRŽELIO MĖN.

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Žvakė su žvakės papildymu

HOLIDERMIE

Panirkite į holistinį ir jausmingą "Holidermie" pasaulį. Atsipalaidavimas, meditacija... Tegu aromatinės žvakės kvapai lydi jus sąmoningumo akimirkos link. Giliai kvėpuokite. Svajokite. Paleiskite visas mintis.

Kiekviena žvakė yra unikali, rankų darbo ir pagaminta Prancūzijoje: žvakėje yra autentiškų kvarco kristalų, įterptų į vašką. 

Rinkinį sudaro žvakė ir žvakės papildymas

70.00€

Aprašymas

Panirkite į holistinį ir jausmingą "Holidermie" pasaulį. Atsipalaidavimas, meditacija... Tegu aromatinės žvakės kvapai lydi jus sąmoningumo akimirkos link. Giliai kvėpuokite. Svajokite. Paleiskite visas mintis. Kiekviena žvakė yra unikali, rankų darbo ir pagaminta Prancūzijoje: žvakėje yra autentiškų kvarco kristalų, įterptų į vašką.

Litoterapijoje rožinis kvarcas simbolizuoja meilę ir yra sujungtas su ketvirtąja čakra – širdies čakra. Tai simbolizuoja vidinę ramybę. Šios žvakės aromatas išskirtinis, joje dera miesto modernumas ir augalų poezijos natos: magnolijos žiedai, itališkos citrinos, bulgariškos rožės, persipynusias sodriame gintaro fone.

"Holidermie" - tai prancūzų prekinis ženklas, holistinio grožio  pradininkas.

"Holidermie" grožį supranta kaip visumą, kurioje derinami antioksiduojantys kosmetikos ritualai su maisto papildais, veikiančiais sinergijoje su odos priežiūros disciplina, sąmoningais savimasažo pratimais.

Naudojimo instrukcija

Degimo laikas: apie 50 val.

Sudėtis

Indas: stiklinis, daugkartinio naudojimo, yra žvakės papildymas

Vaškas: 100% augalinis (kokoso, sojos, bičių)

Dagtis: 100% medvilnė

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.