NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 70 EUR.

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Pagalvės dulksna ir smilkalai Sloww dėžutėje

SLOWW

Leiskite save nunešti gaiviam, gėlių įkvėptam, Dragonfly vėjui su BLOOM smilkalais iš Prancūzijos.

Na, o miego ritualus papildykite Alpenzirbe pagalvės dulksna iš Saint Charles, kuri praturtinta Alpės pušų medienos kvapu ir suteiks jums Alpių stiprybės ir atsparumo.

29.00€

Aprašymas

Bloom smilkalai "Dragonfly" 25 vnt.

Leiskite save nunešti gaiviam ir gėlių įkvėptam Dragonfly vėjui. Palo santo mediena, kurios siela išreiškiama, kai ugnis ją išlaisvina, šilta benzoinė derva ir skani jazminų žiedlapių salvė. Visi Bloom smilkalai yra unikalūs, pagaminti Prancūzijoje, rankų darbo ir tik iš 6 ingredientų: sandalmedžio milteliai, Palo Santo milteliai, benzoino milteliai, guaro derva (guaro guma gaunama iš guaro pupelių), grynas jazminų eterinis aliejus, vanduo. Be degiklio, sintetinių kvepalų ar dažų!

Saint Charles pagalvės dulksna ALPENZIRBE, 30 ml

„Kuschelpolsterspray Alpenzirbe“ iš „Saint Charles Apothecary“ mėgstama tiek jaunų, tiek vyresnių žmonių. Malonus, Arolla pušies medienos kvapas kuria gerą savijautą ir palaiko gerą miego kokybę. Arolla pušis, dar žinoma kaip Alpių karalienė, suteikia jums Alpių stiprybės ir atsparumo.

 

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.