NEMOKAMAS PRISTATYMAS NUO 70 EUR.

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Rinkinys lėtoms akimirkoms Sloww dėžutėje

SLOWW

Susikurkite ramų, lėto laiko su savo mintimis ritualą. Prancūziškieji BLOOM smilkalai "Dragonfly" ir meditavimo priemonė MORPHEE Zen įkvėps atsipalaidavimo pertraukėlei ir nusiraminimui.

95.00€

Aprašymas

Bloom smilkalai "Dragonfly" 25 vnt.

Leiskite save nunešti gaiviam ir gėlių įkvėptam Dragonfly vėjui. Palo santo mediena, kurios siela išreiškiama, kai ugnis ją išlaisvina, šilta benzoinė derva ir skani jazminų žiedlapių salvė. Visi Bloom smilkalai yra unikalūs, pagaminti Prancūzijoje, rankų darbo ir tik iš 6 ingredientų: sandalmedžio milteliai, Palo Santo milteliai, benzoino milteliai, guaro derva (guaro guma gaunama iš guaro pupelių), grynas jazminų eterinis aliejus, vanduo. Be degiklio, sintetinių kvepalų ar dažų!

Meditavimo priemonė MORPHEE Zen

Gamintojo Morphée meditavimo prietaisas. Morphée Zen yra puikus pagalbinis prietaisas atsipalaidavimui ir meditacijai, padedantis nurimti, sumažinti stresą dienos metu ir medituoti. Su Morphée Zen rasite ramybę ir atsipalaidavimą bet kurią akimirką. Jus lydės 2 ar 5 minučių trukmės seansai bet kuriuo paros metu, kai jausite stresą, nuovargį arba poreikį padaryti pertrauką ir atsipalaiduoti.

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.