NEMOKAMAS SIUNTIMAS NUO 70 EUR.

Jūsų prekių krepšelis tuščias

Pagalvės dulksna SLEEP DHARMA PILLOW MIST, 50 ml

MAULI RITUALS

Gerai išsimiegokite patogioje lovoje ir leiskite savo svajonėms nugabenti jus į bet kurią pasaulio vietą su šia pagalvės dulksna.

35.95€

Aprašymas

„Dharma“ yra kosmoso dėsnis ir menas gyventi gerai, kurių gyvybiškai svarbus komponentas yra poilsis. Visi iš patirties žinome, kad miego trūkumas slopina mūsų gebėjimą išnaudoti brangias dienas. Gerai išsimiegokite patogioje lovoje ir leiskite savo svajonėms nugabenti jus į bet kurią pasaulio vietą su šia pagalvės dulksna.

Naudojimo instrukcija

Papurkškite dulksnos virš savo pagalvės ir švelniai pasinerkite į terapinių eterinių aliejų aromatus, kad sukeltumėte gilią, harmoningą sapno būseną. Pabudę iš tylios atkuriamosios nakties jauskitės žvalūs ir pasiruošę atsiverti galimybių dienai.

Sudėtis

Bergamotė: sumažina stresą, nerimą ir ištirpdo visą kūno įtampą.

Levandos: natūralus raminamasis vaistas; padeda skatinti vidinę ramybę ir pažinimą.

Ramunėlės: švelnus aliejus, pakeliantis nuotaiką, kad protas galėtų pailsėti.

Mairūnas: įžeminantis aliejus, padedantis išsklaidyti proto triukšmą ir užtikrinantis gerą miegą

Vetiverijos: „Ramybės“ aliejus padeda atpalaiduoti protą ir kūną, kad miegas būtų netrukdomas.

Clary Sage: atpalaiduoja ir skatina vidinę jėgą, kad jaustųsi ramybės jausmas.

Geraniumas: ‘Pastovumo gėlė’ padeda palaikyti emocinį stabilumą, malšina skausmą

Aqua, Polyglyceryl-4 laurate/sebacate, Poly-glyceryl-6 caprylate/caprate, natural alcohol, Bergamot Fruit Oil (citrus aurantium bergamia peel oil) Bergamot Fruit Oil, (lavandula angustifolia) Lavender, (anthemis nobis flower oil), chamomile, (salvia sclarea oil) Clary Sage, (pelargonium graveolens flower oil) Rose Geranium, (Vetivera Zizanoides Root Oil) Vetiver, (majorana flower oil) Margarom, True Lavender (lavendulan hybrida oil)af Oil (Majorana).

Natūralūs alergenai, randami augaluose: geraniolis, linalolis, limonenas, citralas, citronellolis, kumarinas, izoeugenolis.

Be parabenų ir sintetinių kvapų.

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.