NEMOKAMAS SIUNTIMAS NUO 70 EUR

Jūsų prekių krepšelis tuščias

True Nightcap

ANCIENT + BRAVE

„True Nightcap“, tai pagrindinis tonizuojantis gėrimas prieš miegą, padedantis atsipalaiduoti po įtemptos dienos ir skatinantis ramų poilsį.

45.00€

Aprašymas

,,True Nightcap“, tai pagrindinis tonizuojantis gėrimas prieš miegą, padedantis atsipalaiduoti po įtemptos dienos ir skatinantis ramų poilsį. Šis pažangus, maistingomis medžiagomis papildytas „True Nightcap“ aprūpina kruopščiai atrinktomis būtinomis maistinėmis medžiagomis, kurios palaiko kūną – pradedant neuromediatoriais ir baigiant nervų sistema – ir yra sukurtas taip, kad skatintų jėgas grąžinantį ir atjauninantį miegą. Sumaniai sukurtas, naudojant pagrindinius mineralus, tokius kaip cinkas, kuris skirtas pažinimo funkcijos palaikymui bei magnis, kuris skirtas nuraminti kūną ir atpalaiduoti raumenis. Šis itin raminantis gėrimas padės jums palengvinti savo Poilsio ritualą, kadangi jo sudėtyje yra cholino – mūsų cirkadinio ritmo funkcijai būtinos maistinės medžiagos – sąveikaujančio su mio-inozitoliu,  teikiančiu pagalbą mūsų neuromediatorių keliams, taip pat aminorūgšties l-glicino ir gerą antinksčių būklę palaikančio vitamino C. Šiuo gardžiu mišiniu, pasižyminčiu subtiliu ir gaiviu citrinos skoniu bei šildančio imbiero, jau šimtmečius naudojamo virškinimui lengvinti, skrandžiui nuraminti ir bendrai gerai savijautai palaikyti, skoniu, galima mėgautis tiek šaltu, tiek karštu, todėl jis puikiai papildys jūsų vakaro rutiną. Tai puikus gėrimas dienos pabaigai.

Naudojimo instrukcija

Įpilkite 6 g True Nightcap miltelių į 250 ml šalto arba šilto vandens ir išmaišykite.

Dėl citrinos skonio ir šildančio imbiero, šimtmečius naudoto virškinimui palengvinti, skrandžiui nuraminti ir bendrai gerovei palaikyti, šiuo skaniu mišiniu galima mėgautis karštu arba šaltu, todėl jis puikiai papildys jūsų naktinę rutiną.

Sudėtis

• L-glicinas
• Magnis
• Mio-inozitolis
• Citrinos rūgštis
• Vitaminas C (magnio askorbatas)
• Citrinų kvapioji medžiaga
• Cholino bitartratas
• Cinko citratas

SLOWW puslapyje yra naudojami keturi pagrindiniai slapukų tipai.

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Išsami informacija apie slapukus ir jų naudojimo tvarką mūsų Privatumo politikoje.